Förtroendevalda from 22 augusti 2020


Styrelsen

Per Axell ordförande
Uppsala
per.axell@rovdjur.se

Anna-Karin Lieber vice ordförande
Knivsta
070-466 31 04
anna-karin.lieber@rovdjur.se


Ylva Brundin kassör

Lidingö
ylva.brundin@rovdjur.se

Magnus Orrebrant ledamot
Lindome
magnus.orrebrant@rovdjur.se




Jane Iassonidis ledamot
Gimo
jane.lassonidis@rovdjur.se


Emil V Nilsson ledamot
Uppsala
emil.nilsson@rovdjur.se

Hans Ring ledamot
Nyköping
hans.ring@rovdjur.se

Peter Eriksson Godin ledamot
Bergshamra
peter.w.eriksson@rovdjur.se

Marie Stegard Lind ledamot
Täby
marie.lind@rovdjur.se


Valberedning

Gudrun Lindvall valberedning
Valla
070-664 14 63
gudrun.lindvall@rovdjur.se

Torbjörn Nilsson
valberedning
Karlstad
torbjorn.nilsson@rovdjur.se

Göran Lundin valberedning
Skellefteå
goran.lundin@rovdjur.se


Revisorer


Mattias Öyen revisor
Enhörna
mattiasoyen@gmail.com


Elisabeth Jonsson revisor
Västerhaninge
elisabet.jonsson@rovdjur.se


Eva Bäckström-Brandt revisor suppleant
Stockholm
evabrandt@gmail.com