Styrelsen from 22 aug 2020


Styrelsen

Magnus Orrebrant ordförande
Lindome
magnus.orrebrant@rovdjur.se


Anna-Karin Lieber vice ordförande
Knivsta
070-466 31 04
anna-karin.lieber@rovdjur.se


Ylva Brundin kassör
Lidingö
ylva.brundin@rovdjur.se


Per Axell ledamot
Uppsala
076-231 73 35
per.axell@rovdjur.se


Jane Iassonidis ledamot
Gimo
jane.lassonidis@rovdjur.se


Emil V. Nilsson ledamot
Uppsala
emil.nilsson@rovdjur.se


Hans Ring ledamot
Nyköping
hans.ring@rovdjur.se


Peter Eriksson Godin ledamot
Bergshamra
peter.w.eriksson@rovdjur.se


Marie Stegard Lind ledamot
Täby
marie.lind@rovdjur.se



Revisorer


Mattias Öyen revisor
Enhörna
mattiasoyen@gmail.com

Elisabet Jonsson revisor
Västerhaninge
elisabet.jonsson@rovdjur.se


Eva Bäckström-Brandt revisor suppleant
Stockholm
070-671 64 16
evabbrandt@gmail.com